De verbouwing
    Vandaag open
Bezoekersinformatie

De organisatie van het Dolhuys | museum van de geest en het Outsider Art Museum bestaat uit de directie en de afdelingen Bedrijfsvoering & Projectmanagement, Kenniscentrum & Development, Publiek & Onderwijs. Ons team bestaat uit vaste medewerkers, flex-medewerkers, stagiaires en vrijwilligers.

Hans Looijen
Directeur

Jessica Belles
Adjunct-directeur
023-5410672
belles@hetdolhuys.nl

Carine Neefjes
Hoofd Publiek & Onderwijs
023-5410688
neefjes@hetdolhuys.nl

Eva ten Dam
Beleidsmedewerker
023-5410671
tendam@hetdolhuys.nl

Karlijne Kuipers
Fondsenwerver
023-5410698
kuipers@hetdolhuys.nl

Diana Proost
Sr. Medewerker Marketing & Sales
023-5410679
proost@hetdolhuys.nl

Nina Bergh
Medewerker Projecten en Digitale Content
023-5410693
bergh@hetdolhuys.nl

Tamar Herfs
Medewerker Publiek & Onderwijs
023-5410692
herfs@hetdolhuys.nl

Joeri Bijvoet
Development Manager
023-5410691
bijvoet@hetdolhuys.nl

Floris Mulder
Wetenschappelijk Medewerker
023-5410675
mulder@hetdolhuys.nl

Willem Oosterbaan
Collectiebeheerder
023-5410684
oosterbaan@hetdolhuys.nl

Tom Theeuwen
Projectmedewerker Kenniscentrum
023-5410676
theeuwen@hetdolhuys.nl

Maurice Koelemeij
Projectmedewerker
023-5410699
koelemeij@hetdolhuys.nl

Roy Sjoers
Assistent Bedrijfsvoering
023-5410689
sjoers@hetdolhuys.nl

Elka Velema
Vrijwilligerscoördinator
023-5410656
velema@hetdolhuys.nl

Wijnand van Leeuwen
Facilitair Manager
023-5410651
leeuwen@hetdolhuys.nl

Ronald Zeegers
Facilitair Medewerker
023-5410690
zeegers@hetdolhuys.nl

Roy Sjoers
Assistent Bedrijfsvoering
023-5410 676
sjoers@hetdolhuys.nl

Marlene Thöne
Floormanager
023-5410 673
floormanager@hetdolhuys.nl

Jantine van Bemmel
Floormanager
023-5410 674
floormanager@hetdolhuys.nl

Tom Teeuwen
Floormanager
023-5410 675
floormanager@hetdolhuys.nl

Mirona Koelemeijer
Floormanager
023-5410 676
floormanager@hetdolhuys.nl

Museumcafé Thuys
023-5410685
thuys@hetdolhuys.nl

Delen