Tijdelijk gesloten wegens verbouwing
Bezoekersinformatie

De organisatie van het Dolhuys | museum van de geest en het Outsider Art Museum bestaat uit de directie en de afdelingen Bedrijfsvoering & Projectmanagement, Kenniscentrum & Development, Publiek & Onderwijs. Ons team bestaat uit vaste medewerkers, flex-medewerkers, stagiaires en vrijwilligers.

Hans Looijen
Directeur

Marten de Bruine
Zakelijk directeur
debruine@hetdolhuys.nl

Jessica Belles
Adjunct-directeur
belles@hetdolhuys.nl

Carine Neefjes
Hoofd Publiek & Onderwijs
neefjes@hetdolhuys.nl

Karlijne Kuipers
Fondsenwerver
kuipers@hetdolhuys.nl

Joeri Bijvoet
Development Manager
bijvoet@hetdolhuys.nl

Maurice Koelemeij
Projectmedewerker
koelemeij@hetdolhuys.nl

Diana Proost
Sr. Medewerker Marketing & Sales
proost@hetdolhuys.nl

Nina Bergh
Medewerker Projecten en Digitale Content
bergh@hetdolhuys.nl

Tamar Herfs
Medewerker Publiek & Onderwijs
herfs@hetdolhuys.nl

Floris Mulder
Wetenschappelijk Medewerker
mulder@hetdolhuys.nl

Willem Oosterbaan
Collectiebeheerder
oosterbaan@hetdolhuys.nl

Tom Theeuwen
Projectmedewerker Kenniscentrum & Floormanager
theeuwen@hetdolhuys.nl

Roy Sjoers
Assistent Bedrijfsvoering
sjoers@hetdolhuys.nl

Elka Velema
Vrijwilligerscoördinator
velema@hetdolhuys.nl

Wijnand van Leeuwen
Facilitair Manager
leeuwen@hetdolhuys.nl

Ronald Zeegers
Facilitair Medewerker
zeegers@hetdolhuys.nl

Marlene Thöne
Floormanager
floormanager@hetdolhuys.nl

Jantine van Bemmel
Floormanager
floormanager@hetdolhuys.nl

Mirona Koelemeijer
Floormanager
floormanager@hetdolhuys.nl

Museumcafé Thuys
thuys@hetdolhuys.nl

Delen